Službu 3D grafické návrhy poskytujeme od začátku našeho působení.

Bez této služby už dnes si nepředstaví žádný zákazník a taký řemeslník. 3D grafický návrh Vám umožní zorientovat se ve velkým množství  obkladů a dlažby, sanítarní keramiky, van, sprchových koutů,  koupelnového nábytků   zároveň vybrat nejlepší funkční variantu dispozičního provedení koupelny či kuchyně.

Naše koupelnové a kuchyňské studio slouží jak pro individuálního zákazníka, tak i stále častěji s námi spolupracují také stavební firmy a generální dodavatelé staveb. Pro tyto firmy zabezpečujeme komplexní servis klientských změn od jednání s klientem, přes objednávku až k dodávce na stavbu podle časového harmonogramu. Pro tyto firmy to znamená nejen časovou úsporu, ale také klidnou realizaci pro konečného zákazníka. Pro tyto účely nabízíme pro stavební firmy zhotovení 3D grafického návrhu pro jednotlivé bytové projekty. Samozřejmostí je poskytnutí veškerých 3D náhledů a také technické dokumentace.

Podklady potřebné pro vypracování 3D grafického návrhu:

Výkres nebo náčrtek místnosti. Je důležité zkontrolovat zda náčrtek obsahuje všechny rozměry stěn, výšku stropu, vzdálenost oken a dveří od rohu stěn a jejich rozměry. U oken je kromě šířky okna důležitá také výška okna, výška parapetu od země a hloubka ostění. Pokud máte již pevně dané rozvody vody a odpadů, musí být jejich umístění v náčrtku také zakresleno. Je-li koupelna umístěna v podkroví, je potřeba také znázornění šikminy a uvedení jejich rozměrů. V náčrtku by dále mělo být zakresleno i rozmístění zařizovacích předmětů

Při realizaci nové koupelny či kuchyně naši firmou - cena kompletního 3D grafického návrhu zcela zdarma

 

Ukázky 3D návrhu koupelen a kuchyní najdete v sekci fotogalerie